Marco de Goede

Marco de Goede
Functie: 
Raadslid

Marco (1965) is van huis uit natuurkundige en werkte onder andere voor Greenpeace en Milieudefensie. Binnen GroenLinks is hij bekend als raadslid in stadsdeel Centrum, maar vooral als actievoerder. Marco is tevens organisator van de Amsterdamse nachtburgemeesterverkiezingen. Sinds 2006 zit Marco in de gemeenteraad.

Marco Heeft met zijn plannen voor de haven, duurzaam inkopen en sociaal ondernemen laten zien dat duurzaamheid en een groeiende economie hand in hand kunnen gaan. De economische crisis vraagt om een duurzame oplossing van GroenLinks. Marco laat de komende vier jaar zien, dat hij die kan geven.

Marco bij het debat met Expats:
http://www.amsterdaminc.tv/2010/03/01/verkiezingsdebat-voor-expats/

Debat in Boom Chigago over sex, drugs en uitgaan:
mms://195.169.148.57/LogDepotStream/6/1003010000.asf

Hoeksteen TV zaterdag 27 februari 2010:
mms://195.169.148.57/LogDepotStream/6/1002280000.asf

Word een vriend van Marco op hyves

Contactgegevens:
Email: stadhuis@dds.nl

 

13 artikelen

Un Mister Giro per il Giro d'Italia!

Un Mister Giro per il Giro d'Italia!

Niet een mooie dame met lange benen, maar een knappe man met brede torso kan in Amsterdam de roze trui uitreiken aan de winnaar van de proloog van de Giro d’Italia. Of een Drag Queen. In de Mister-verkiezing wordt bepaald welke ‘Mister’ de roze trui gaat uitreiken.

'Traduzione Italiano'

‘Amsterdam in zicht!’

‘Amsterdam in zicht!’

In de havenmond in IJmuiden ontbreekt nu een gezichtsbepalend beeld, waaraan schepen en passagiers kunnen zien dat ze Amsterdam naderen. GroenLinks stelt voor om in de opdracht voor de nieuwe sluis een gedeelte van het geld te reserveren voor een groot kunstwerk dat al zichtbaar is van buiten de havenmond, dat laat zien: ‘Amsterdam in zicht’.

GroenLinks wil nachtstemmen op 3 maart 2010

GroenLinks wil nachtstemmen op 3 maart 2010

GroenLinks wil dat het in Amsterdam mogelijk wordt om ’s nachts al je stem uit te brengen voor de gemeenteraadsverkiezingen op 3 maart 2010. Groningen en Den Haag hebben al ingestemd met het ‘nachtstemmen’. In Amsterdam vindt op 1 en 2 maart het ‘festival van de lokale democratie’ in de Melkweg plaats. De GroenLinks fractie stelt morgen aan de gemeenteraad voor om aansluitend het eerste stembureau te openen om 00:00 uur.

GroenLinks vraagt om reddingsboei voor Stubnitz

GroenLinks vraagt om reddingsboei voor Stubnitz

Het motorschip de Stubnitz ligt op dit moment aan de kade bij de NDSM werf in stadsdeel Amsterdam Noord. Er is geen geld om het culturele programma van dit jaar uit te voeren. Er is geen geld om uit te varen en elders weer een beetje op stoom te komen. GroenLinks vraagt de gemeente Amsterdam om een reddingsboei uit te gooien, om zo het dreigende faillissement van het schip te voorkomen.